Ik zoek op korte termijn een plekje voor mijn merrie voor een paar dagen in de buurt van Bergen NH. Graag 's nachts stalling en overdag individueel weidegang. Het mag ook eventueel wat meer richting Egmond of Schoorl.
Die laatste heeft geen stalling maar contacten met de naastgelegen manege. Beetje Googlen moet je wel aan een adres helpen. Voor de rest weet ik natuurlijk niet of dit is wat je zoekt, maar doe je voordeel ermee.
duinmanege van poelenburg in schoorl verhuurt naar mijn weten ook boxen voor vakantie gangers of mensen die een weekendje weg willen met hun paard. als je googeld op : manege schoorl dan komt manege poelenburg meteen in beeld met het telefoonnummer erbij succes, het is erg mooi rijden daar!