Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Ayla_4Ever schreef:Ik heb ook 2 oudere rijbroek van harry's horse, maar die hebben dat niet, terwijl ik die al een jaar of 4 á 5 draag. http://static.aanbodpagina.nl/img/878/r ... horse1.jpg alleen dan kniestukken van de zelfde jas. Ik kan er ook niet meer mee naar de shop. Ik baal wel, het is een fijne broek, maar hij pluist zo gigantisch. Iemand nog een idee voor een niet pluizende rijbroek?
sandyjorgen schreef:Ayla_4Ever schreef:Ik heb ook 2 oudere rijbroek van harry's horse, maar die hebben dat niet, terwijl ik die al een jaar of 4 á 5 draag. http://static.aanbodpagina.nl/img/878/r ... horse1.jpg alleen dan kniestukken van de zelfde jas. Ik kan er ook niet meer mee naar de shop. Ik baal wel, het is een fijne broek, maar hij pluist zo gigantisch. Iemand nog een idee voor een niet pluizende rijbroek?
als het echt heeeeeeel erg is. toch ermee terug gaan!
ik heb vroeger ook een aanvaring gehad met een (toevallig?) HH broek die ging pluizen (en ook een goedkopere eurostar) en sindsdien komt er alleen nog pikeur hier in huis. Nooit geen problemen en gaan een jaar op 5-7 mee (4-5 pw rijden) bij mij. Kost wat, maar dan heb je ook veel plezier ervan en geen gezeik.