Het doet vooral pijn aan de zijkant, buitenkant. Al voelt het al snel alsof de pijn dan ook naar binnen kruipt. Het is meer in mijn heup dan richting mijn knie.
Bedankt voor de oefening, voelt wel goed, al die is voornamelijk voor mijn bilspieren. Ik denk dat ik meer de split moet oefenen.
[edit] Als ik de oefening die je beschrijft doet, maar dan naar de zijkant buig, voel ik de spier heel duidelijk, dus zo kan ik hem wel versterken. Alleen ik heb niet het gevoel dat ik hem daarmee kan rekken.
Overigens weet ik van mezelf dat ik te korte hamstrings heb, dus misschien dat dat het is. Verder probeer ik vaak kleermakerszit te oefenen (of iets dat erop lijkt), omdat ik dit ook niet kan vanwege die spieren. Soms heb ik het gevoel dat het helpt, maar het ontspannen in die positie blijft lastig.