ik weet dat er al meerdere topics hierover zijn, maar ik wilde ook even mijn foto toevoegen vandaar dat ik toch even zelf een topic open.
Ik wil heel graag bruine leren rijlaarzen. Ik vind de kleur cognac, of iets wat er op lijkt, erg mooi om te zien.
Nu vroeg ik mij af of deze kleur bij mijn wedstrijdjasje en cap passen.

Ik denk namelijk van wel, maar een vriendin van mij zegt dat ik dan donkerbruine laarzen moet nemen. De chaps die ik op de foto aan heb hebben ook iets weg van de cognac kleur.
En dan de vraag die heel vaak gesteld wordt, welke leren laarzen moet ik dan nemen? Ik lees veel verschillende ervaringen dus ik weet het nu niet meer.
Ik zit aan een maximum prijs van ongeveer €300,- te denken.
Ik woon in Nieuwegein en de winkel om te laten opmeten enzo zou dan niet heel ver weg moeten zijn.
Bedankt alvast voor de hulp!
Groetjes Linda





ik had decoventry's, heerlijke laarzen, blijven super mooi (wel de goede versie nemen haha) die zijn ook erg fijn, die van mij waren toen nieuw 385.