Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Maar op je startpas staan alleen je voorletters, geen 'Elisabeth' ofzoiets? Want dan kan je roepnaam natuurlijk wel prima. Citaat:Geachte mevrouw Heuvelman,
Het maakt voor ons niet uit welke naam op uw startpas staat. Zolang u zich maar inschrijft met de naam die ook op de startpas staat.
Op de startkaart stond inderdaad uw roepnaam omdat u toen nog onder de 18 jaar was op het moment van uitgeven van die startpas.
Voor leden onder de 18 wordt op de startpas de voornaam + achternaam gedrukt. Maar voor leden voor boven de 18 komt op de startpas te staan de voorletter en de achternaam.
Als we het voor u zouden wijzigen dan komt er op de startpas te staan L. Heuvelman. Als u het wil wijzigen dan zitten er nog wel kosten aanverbonden van €5,-
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben ingelicht.
Met vriendelijke groet,