Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
. leoenpat schreef:@Apple: Nee ook mijn veulen kan ik er ook niet uithalen, ze doet dan precies hetzelfde wordt helemaal wild..Ze staat met 2 jonge merries, een Lusitano en een 10 maanden oud merrieveulen. Maakt niet uit welke ik pak. Ze heeft wel wat eigenaren gehad , mogelijk heeft het daar mee te maken?
@Elma: De merries zijn alledrie van mij, ze staan aan huis. Zo doet ze al vanaf het begin , ik kan geen paard weghalen, ze breekt de stal af als ik dat doe. Snapje..is echt een beetje een probleem. Ik heb de merrie nu een aantal maanden.
sorry, dat had ik niet begrepen.
leoenpat schreef:Apple: Klopt... Ze is als de dood dat er eentje wordt weggehaald . Zelf kan ik haar wel even naar buiten nemen, maar dan wordt ze ook erg ''heet'' omdat ze terug wil naar haar kudde. Ze is dan niet meer te houden buiten, een klein stukje kan wel maar dan hou je haar niet meer en zou het ook gevaarlijk kunnen worden ze is best erg sterk namelijk.
Elma_ schreef:Wat gebeurt er als je haar zelf uit het land haalt?
@ Stef, ging idd uit van een pensionstalling, fijn dat je mij knap vind
stef schreef:Elma_ schreef:Wat gebeurt er als je haar zelf uit het land haalt?
@ Stef, ging idd uit van een pensionstalling, fijn dat je mij knap vind
En al was het een pensionstalling? (pensionstalling = weide/stal verhuren aan derden) had dat nog van alles kunnen zijn.
Ik vind dus dat je op een vreemde manier erg snel oordeelt