even een tipje hoor... Gisteren bij de Zara een heel leuke, getailleerde waxjas gekocht in de uitverkoop van 79,95 voor maar 16,95. Heerlijk om in voor/najaar mee te rijden! Hij was er nog in het blauw en in het bruin. Misschien leuk voor de mensen die een Zara in de buurt hebben zitten?
Nu uitverkoop? moet ik ook even gaan bekijken . Hopelijk in de Belgische Zara's ook
dems75
Berichten: 4080
Geregistreerd: 07-09-02
Geplaatst door de TopicStarter: 02-03-12 08:58
foto? ik heb er geen....tis een korte getailleerde jas.... echt wel de moeite waard voor dat geld, heb er gisteren een gehaald, ga hem vandaag nog even inspuiten, dat werd namelijk wel gezegd.
Zo hee dat is een lekker prijsje! Ik ben ook opzoek naar een waxjas. ik leen hem wel eens van de eigenaar van mn paard als ik een lange rit ga maken. maar dat ding is XL dus echt heel groot. helaas heb ik geen zara in de buurt. Kan je hem opsturen? hahaha