Al een tijdje weer beetje aan het rond neuzen op internet voor handige spulletjes voor in de zomer.. (ook omdat ik gewoon ontzettend veel van de zomer hou)..
Ongeveer anderhalf jaar geleden heb ik samen met mn zusje 2 onwijs leuke shetjes, het was toen herfst en dus waren de meeste vliegen alweer vertrokken. Nu heb ik afgelopen jaar dus vliegenspray gebruikt om de meeste vliegen weg te houden op de vacht van hun; maar ondanks die spray bleven de vliegen en dazen nog steeds op ze afkomen.
Dit jaar zullen we dus ook weer de spray gaan gebruiken, maar vraag me toch af om 2 vliegendekens aan te schaffen (voor allebei één);
Is dit wel een goed idee? Er zijn dus een paar dingen die de koop tegen houden:
- Ze hebben nóóit een deken opgehad (enkel bij vorige eigenaar misschien, maar waarschijnlijk niet)
- Ik kan het niet elke dag controleren, of het dekentje nog goed vastzit.
- Ze rennen en rollen in hun vrije tijd heel wat af..
- Zijn de dekens van goede kwaliteit (niet dat ze direct stuk zijn) als ponylief weer keertje flink tekeer gaat tijdens rollen..
- Ze staan zomers 24 uur op de weide, met zn 2tjes..
Daarnaast is één van mijn pony's vorig jaar ook gestoken door verschillende dazen, en vond ze niet prettig..
Géén flauw idee, waar ik nu goed aan ga doen..
Dus vandaar deze vraag; wel of niet? Wat denken jullie? Of hebben jullie misschien andere adviezen?
(sorry zodra dit topic hier niet hoort, kmaak weinig van zulk soort topics aan vandaar
)
Die kunnen je mooie, goedbedoelde, dure dekentjes zo in 1000 stukjes scheuren.