Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
gap schreef:Waarom wil je uberhaupt een rubber mat die je eruit kan halen???
Als je een losse rubber mat in je trailer ligt kan er altijd vocht op je houten vloer komen, hiermee neem je risico's . die je voorkomt als je de rubber mat helemaal op de vloer verlijmt![]()
Voor vragen mag je me altijd mailen
Caira schreef:gap schreef:Waarom wil je uberhaupt een rubber mat die je eruit kan halen???
Als je een losse rubber mat in je trailer ligt kan er altijd vocht op je houten vloer komen, hiermee neem je risico's . die je voorkomt als je de rubber mat helemaal op de vloer verlijmt![]()
Voor vragen mag je me altijd mailen
En daarom haal je de mat er dus gewoon uit. Wij halen hem direct na het rijden er weer uit. Nadeel van een verlijmde vloer is dat je enorm secuur moet zijn met de naden en je kunt de trailer niet uitspuiten want je spuit ze zo stuk. Je moest eens weten hoeveel mensen rondrijden met een slechte vloer welke ze niet zien door de verlijmde rubberen mat!
. maar ook als je de rubber mat er na het rijden uithaalt is er vocht op je ondervloer gekomen, en dat is nooit positief
Als je de rubber mat verlijmt en goed afkit of af laat kitten door een proffesioneel bedrijf dan loop je weinig risico's en blijft je vloer het best intact. Met uitspuiten moet je uitkijken, maar dat moet je ook als je de houtenvloer afspuit,die moet daarna ook goed drogen voor je die rubber mat er weer in zou leggen
Het meest praktisch en makkelijkst blijft dus de verlijmde rubbermat, daarnaast is het altijd slim om je trailer jaarlijks te laten onderhouden door een BOVAG erkend trailer bedrijf, die controleren ten alle tijden je kitnaden,in de trailer en uitwendig ( althans dat is de bedoeling, wij doen dat dus heel secuur) waardoor je dus problemen voorblijf