Tijdens de clubkampioenschappen dit jaar heb ik (was de eerste keer dat ik met haar op ander terrein reed) 173 punten in het L1 gehaald. Reden genoeg om te denken dat het dan op gewone wedstrijden ook goed zou gaan.
Met de man van mijn vriendin heb ik het er inmiddels over gehad en hij was erg positief over mijn voorstel, maar op de een of andere manier durf ik het haar niet te vragen. Ben bang dat ze "nee" zegt... Echt erg, ik geef wel eens een hint aan haar, meer durf ik niet.
Vandaag had ik voor haar paard witte peesbeschermers gekocht en een (hele dure) dressuursingel en toen zei ze: bewaar die maar voor de netjes.

Hoe kan ik voorzichtig maar toch duidelijk vragen of ik dit paard uit mag gaan brengen? Het zou haar geen enkele moeite hoeven kosten: Ik heb mijn eigen trailer, auto, spullen en zou dan gewoon alles zelf betalen.
Hellup
