In mijn geval gaat het om een tinkermerrie van 05-10-2009. 2 jaar dus. Zij loopt 1x in de week naast de fiets een rondje van een uur. Tijdens dat rondje stap ik, maar mag zij ook hele stukken draven.
Dit vindt zij geweldig! Dus ik wil dat fietsen er eigenlijk 1x in de week inhouden om toch al iets leuks en afwisselends te kunnen doen. Zij leert gelijk het verkeer kennen, mijn stemcommando's ect.
Verder wandel ik erg veel met haar. Ze staat overdag buiten en snacht's (in de winter) op stal. Heel de dag heeft ze contact met andere paarden.
Ik ben zelf helemaal niet voor jong beleren, longeren ect ga ik ook nog lang niet doen. Zelf denk ik dat rechtuit (stukjes draven) niet zoveel kwaad kan. Wat denken jullie? Kan een 2 jarig paard lichamelijk en mentaal 1x per week naast de fiets mee naar buiten ?
Filmpje van de 4x naast de fiets. (dus nog niet helemaal perfect zoals het zou moeten
, maar ze doet goed haar best)
).

... Helemaal vergeten dat goed opgevoede paarden nooit kunnen schrikken


