Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Flosje446 schreef:Voor een goede deken vind ik het niet erg om wat meer geld te betalen. Belangrijk is wel dat die goed ligt. De Premiere regendeken heb ik alleen maar gekocht, omdat ik zo snel mogelijk een regendeken nodig had en dit de enige was in Mook's maat (90/135).
Ik neig zelf toch wel heel erg naar de Rhino Pony Wug medium.
Zoals je bij onderstaande foto kan zien, hebben ze door de v-sluiting wat extra ruimte onderaan de hals.
http://www.dochorse.nl/Images/ProductImages/rhino_ee973933-1dac-48db-bd22-3256ebb0e79a.jpg
cassandra84 schreef:Ik heb net een deken gekocht bij http://www.nika-paardendekens.nl voor mijn shetje daar ben ik zeer tevreden over. Nette service en niet heel duur. Goede kwaliteit.
_Margarita_ schreef:cassandra84 schreef:Ik heb net een deken gekocht bij http://www.nika-paardendekens.nl voor mijn shetje daar ben ik zeer tevreden over. Nette service en niet heel duur. Goede kwaliteit.
Hier heb ik ook mijn dekens vandaan voor mijn mini. Zeker een aanrader!