Gisteren heb ik wedstrijd gereden. Ik mocht als eerste starten, maar tijdens het rijden van mijn proef raakte ik wel een beetje in de war. De letters van de bak waren niet verplaatst en er waren wel hekjes neergezet. De E en de B zaten daardoor niet in het midden van de bak en de F zat heel dicht tegen het hekje en de M juist helemaal niet. Nu had ik het daar vandaag met iemand van stal over en die zei dat ik had moeten stoppen met mijn proef en dat de jury verplicht is de bak te controleren voor de wedstrijd.
Wat hadden jullie gedaan?
jiperdepip
Berichten: 2702
Geregistreerd: 12-10-04
Woonplaats: tussen de tulpen
Geplaatst: 21-09-11 15:35
ik had de jury er inderdaad op gewezen dat er iets niet in orde is met de bak letters
Ja, je had gewoon even kunnen stoppen om het aan de jury te melden, dan hadden ze de bordjes even goed kunnen zetten.
Ik trof een keer een ring waarin de H 2x stond. Dat hebben ze ook eerst mogen oplossen voordat ik met jureren begon.
jiperdepip
Berichten: 2702
Geregistreerd: 12-10-04
Woonplaats: tussen de tulpen
Geplaatst: 21-09-11 17:01
zuske schreef:
Was je dan gestopt in je proef?
ik denk dat je het al merkt tijdens je rondje losrijden, maar zo niet dan was ik inderdaad gestopt ik ben buiten al eens gestopt omdat er een mega gat in de bodem zat toen hebben ze de baan verplaatst
Ik was een keer met iemand op wedstrijd en toeb hadden ze de letters verkeerd om. Heb nog nooit zo hard moeten lachen, starte als eerste maar voor dat ik voor ging lezen zagen ruiter en ik dat er iets niet klopte. Jury schaamde zich hij had inderdaad de bak moeten controleren.
Ik was gestopt, het moet gewoon in oorde zijn het gaat ten koste van jou proef.
Idd stoppen.. Ook al is het maar iets kleins. Als bv de c en de a niet recht tegenover elkaar zitten, is die jury de hele dag mopperend 4en aan het uitdelen omdat iedereen pal naast de ac lijn binnenkomt.
Tsjah... Stom was nog maar mijn tweede wedstrijd. Had inderdaad ook commentaar als te vroeg afgewend, maar je raakt daar ook behoorlijk van in de war. Ik heb het later nog aan het secretariaat gemeld en die zeiden dat daar rekening mee was gehouden, maar aan het commentaar te zien dus niet... :S Erg jammer, maar een wijze les voor de volgende keer.
Ik zou gewoon stoppen. Je hebt er tenminste inschrijfgeld voor betaald. Dus dan wil je ook niet dat er commentaar op word gegeven als HUN fout zitten! Erg jammer van het commentaar..
ik zou ook gestopt zijn, en het aangeven bij de jury.
OdiEtAmo
Berichten: 5560
Geregistreerd: 28-09-04
Geplaatst: 24-09-11 13:23
Ik was net begonnen met mijn proef toen paps (voorlezer) en ik de kluts een beetje kwijt raakte omdat er letters verkeerd om stonden. Ben toen gestopt en heb het aangegeven bij de jury. Mocht het onderdeel waar ik erachter kwam overnieuw rijden.
Oh dat is wel aardig zeg. Ik had mijn proef gereden heb het toen aangegeven maar mocht niet meer opnieuw. :S Vervolgens lage score omdat ik niet op de letter had gereden. :S
Ik kijk als jury altijd even de letters en de bak na. Ik ben ook wel eens een mooi konijnenhol tegengekomen. Maar het kan natuurlijk wel eens fout gaan.
Je kan dan echt wel stoppen hoor en de jury erop attenderen. Zeker als de letters fout staan kan je toch niet op de letters rijden.
Ja ik vond het ook nogal wat. Ik had verwacht dat ik de proef wel over had mogen doen of dat ze er op zn minst rekening mee hadden gehouden. Maar ja... Wijze les voor de volgende keer.