dorientjuh schreef:Ik heb liever dat het veulen leert te wijken voor druk (en dus het touw / halster). Wanneer zou je daarmee kunnen beginnen?
Dat kan vanaf dag 1 na de geboorte
En de butt rope/como rope/suitcase is precies dat wat je wilt, namelijk leren wijken voor druk, naar voren gaan op de druk van het touw om de achterhand. De natuurlijke reactie van een veulen bij druk op het hoofd is tegenhangen. Dit voorkom je door de buttrope.
Door te combineren met de druk op de achterhand, te voorkomen dat hij ongecontroleerd naar voren wegspringt door het halstertouw om de hals, heb je wat meer controle over het lichaam.
Combineer dat met het halster en het halstertouw dat je er aan vast hebt, en je hebt een recept dat eigenlijk niet kan mislukken.
Laatst bijgewerkt door Cassidy op 13-09-11 16:16, in het totaal 1 keer bewerkt