Onderwerp: Trektocht mogelijk 1 eigen paard 1 paard huren?
Nikass schreef:Hallo,
Ik zou graag op trektocht gaan met een vriendinnetje van mij. Ik heb zelf een eigen paard, maar zij niet. (ze rijdt wel goed) Weten jullie of je ergens een paard kunt huren en of je dan zelfstandig een trektocht kan maken (want dat zouden we het leukste vinden) en als dat niet kan, weten jullie dan of je ergens een leuke georganiseerde trektocht kunt maken, in kleine groepjes?
Hallo!
is het dan ook de bedoeling ergens te overnachten? De alberthoeve in Wateren(drenthe) zit midden in het drents friese wold.. deze telt meer dan 175 km aan ruiterroutes en dat zijn alleen nog maar de uitgestippelde routes!
er is een mogelijkheid om gelijk een bungalow te huren zodat je zelf je vaste plek hebt, of bij beschikbaarheid is er bed en breakfirst (15 euro per persoon per nacht)
er zijn evt een of twee pony's te huur! braaf voor een buitenrit en beide verkeersmak!
Voor prijzen en meer informatie verwijs ik jullie even naar de website!
www.alberthoeve.nl
Groetjes, José