Peterina schreef:Als u het paard naar iemand uit Oostenrijk hebt verkocht pas 3 weken geleden dan neem ik aan dat je zijn naam en adres nog weet, dus waarom niet gewoon die man even bellen?
Dan ook met die afstamming heeft het paard Stamboek papieren ... deze moeten ook overgeschreven worden dus via deze weg is ook aan de naam en adres van zijn huidige eigenaar te komen.
Allemaal een beetje vreemd ... 3 weken geleden verkocht naar Oostenrijk en je denk dat het nu al terug in Nederland zou kunnen zijn?
Waarom zou iemand in Nederland het paard zien dat naar Oostenrijk verkocht is? Snap je redenering niet.
Sorry, had deze nog niet gelezen
las hem namelijk op me mobiel 
Dit bericht is geplaatst in augustus dus dat is nu al weer 2 maand (bijna 3) geleden.
Nee dit paard stond eerst bij mijn buurman en is 2 jaar geleden verkocht naar Friesland, toen ging het erg goed met hem, hij ging in sprongen voorruit, en hij voelde zo goed aan dat ze minimaal in het ZZ-licht terrecht zou komen.
Dus wij(mijn buurman en ik) kwamen vaak kijken hoe hij liep, en ineens kreeg hij wat en is hij verkocht naar Oostenrijk.
Dus nu kan hij wel weer in Nederland terug zijn ja, en er wonen ook wel wat bokkers in Oostenrijk