Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
vienna1987 schreef:Daar heb ik ook aan gedacht, maar in hoeverre is daar een staleigenaar in betrokken. Ik heb aan haar ook gevraagd waarom ze het beestje niet naar de slacht bracht. Zij zag het zakelijk en zo lang het paard bij haar stond bracht het geld op.
vienna1987 schreef:Voor mij weg brengen naar de slacht vind ik best heftig. Hoewel ik daar serieus echt over zit na te denken. Wel is het zo dat ik behoorlijk wat zou moeten regelen trailer en auto met aanhanger (heb ik zelf niet). Ik heb mijn eerste paardje moeten inslapen en ik vind het emotioneel gezien ook best heftig, maar aan de andere kant denk ik juist daarom het is zo'n lief dier en heeft al zo moeten lijden. Weinig aandacht en zo lang al kreupel.
piezze schreef:hm ik vraag me af of je het niet onder verwaarlozing kan plaatsen. In dat geval kan je de dierenbescherming wel bellen toch? Een dier een jaar met pijn laten lopen, tja.
Ik vind het te ver gaan dat jij het moet overnemen en naar de slacht brengen. Lekker makkelijk voor de eigenaars zeg. Sommige mensen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Joltsje schreef:lastige situatie.
als het paard kreupel is maar geen pijn heeft, zou ik het niet gelijk naar de slacht brengen.
jij kan het misschien niet betalen,maar misschien iemand hier op bokt wel.
iemand die zelf wat land heeft en het aandurft.
succes
unicorn_kiss schreef:Joltsje schreef:lastige situatie.
als het paard kreupel is maar geen pijn heeft, zou ik het niet gelijk naar de slacht brengen.
jij kan het misschien niet betalen,maar misschien iemand hier op bokt wel.
iemand die zelf wat land heeft en het aandurft.
succes
Een kreupel paard dat geen pijn heeft bestaat niet
piezze schreef:Ja als de veearts zegt dat het paard niet lijdt aan pijn denk ik ook dat je zelf geen acties moet doen als naar de slacht brengen. Het feit dat er niet naar omgekeken wordt, misschien kan je met de andere pensionklanten afspreken het paard zijn dagelijkse knuffel te geven en lekker een keer een borstel erover te halen. Verder zou je toch gek zijn om je zoveel leed op de hals te halen voor een ander die zijn verantwoordelijkheden ontloopt.
ietjelover schreef:unicorn_kiss schreef:Neem het paard over en breng het naar de slacht. Beestje verdient rust na al deze pijn.
Eerst in het paspoort kijken dan, als je dit zou doen.
Paspoorten die nieuw aangevraagt zijn, de paarden met n paspoort kunnen niet geslacht worden.
Dus even goed opletten!
Ragdollcat schreef:piezze schreef:hm ik vraag me af of je het niet onder verwaarlozing kan plaatsen. In dat geval kan je de dierenbescherming wel bellen toch? Een dier een jaar met pijn laten lopen, tja.
Ik vind het te ver gaan dat jij het moet overnemen en naar de slacht brengen. Lekker makkelijk voor de eigenaars zeg. Sommige mensen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Je doet het niet om het de eigenaar makkelijk te maken maar om het dier te helpen. Ik had dat wel gedaan.