Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Jurrian1993 schreef:gister had ik 183 en 196, die week daarvoor 183 en 170(welke heeeel laag gepunt was) 4 weken daarvoor was de eerste wedstrijd voor hem en toen vond hij alles eng, dus die punten gelden voor mij niet;)
Ik denk dat ik in de L1 meer punten kan scoren door de middengalop en het wijken. De stap straffen ze me natuurlijk ook harder op of maar dit is niet in een half jaar super verbetert dus dat is dan alsnog als ik mn punten heb voor het L1..
Jurrian1993 schreef:De M denk ik zoiezo al niet met hem te halen.
genieten van de wedstrijden en wat prijsjes meepikken
Evony schreef:ik ben heel snel versneld gepromoveerd met die van mij, die van mij kan het wel maar gaat klieren en mijn instructrice zei: als hij in de B kliert kliert hij in de L ook wel, als hij niet kliert rijdt hij in alle 2 winst.
Dus ben gewoon over gegaan en elke wedstrijd winst gereden![]()
Terwijl mijn scoren in de B ook zo waren.
listiglistje schreef:Jurrian1993 schreef:De M denk ik zoiezo al niet met hem te halen.
Als je dat nu al denkt zou ik lekker alle lagere klassen helemaal uit rijdengenieten van de wedstrijden en wat prijsjes meepikken
![]()
Hoe oud is je paard eigenlijk? Daarbij heb je nog maar 1 x een score gescoord die L1 starten waardig is....
Zelf rij ik alle klasses uit en zou pas overgaan als ik een paard keer achter elkaar boven de 2 wp heb gescoord en voorraan erbij rijdt.
lYennee schreef:Evony schreef:ik ben heel snel versneld gepromoveerd met die van mij, die van mij kan het wel maar gaat klieren en mijn instructrice zei: als hij in de B kliert kliert hij in de L ook wel, als hij niet kliert rijdt hij in alle 2 winst.
Dus ben gewoon over gegaan en elke wedstrijd winst gereden![]()
Terwijl mijn scoren in de B ook zo waren.
Ik ben het helemaal met het bovenstaande eens.
Bij de meeste B proeven moet je eerst gaan doorzitten op de volte en de tweede helft pas aanspringen.
Mijn pony ging op die momenten ook klieren, slaan met hoofd enz. omdat hij al weet wat er gaat komen.
Hier werd ik dan ook steeds op afgerekend -.-
In de L1 is het gwoon in de hoek aanspringen en het gaat allemaal een stuk sneller achter elkaar : )
kom je misschien mee weg in het L1,
eerst zorgen dat je je basisafrichting voor elkaar hebt en niet lopen sjoemelen! aerdenhout1 schreef:listiglistje schreef:
''De M denk ik zoiezo al niet met hem te halen.''
Als je dat nu al denkt zou ik lekker alle lagere klassen helemaal uit rijdengenieten van de wedstrijden en wat prijsjes meepikken
![]()
Hoe oud is je paard eigenlijk? Daarbij heb je nog maar 1 x een score gescoord die L1 starten waardig is....
Zelf rij ik alle klasses uit en zou pas overgaan als ik een paard keer achter elkaar boven de 2 wp heb gescoord en voorraan erbij rijdt.
Ben ik het helemaal mee eens! Zorg eerst dat je ver boven de 180 punten zit voor je overgaat naar een hogere klasse. En als de stap en middendraf niet in orde zijn, dan ben je zeker niet klaar voor een hogere klasse.
Jurrian1993 schreef:Ook boven aan zit ik met dit paard absoluut niet snel, paarden die spectaculair kunnen draven en galopperen krijgen bij voorbaat al meer punten. Dit is niet een gewoon paard, maar gewoon een 'minder' paard. Hoog in de punten+prijzen zit er dus gewoon absoluut niet , of in ieder geval niet snel, in.
hij is trouwens 5;)
CalvinenGino schreef:Jurrian1993 schreef:Ook boven aan zit ik met dit paard absoluut niet snel, paarden die spectaculair kunnen draven en galopperen krijgen bij voorbaat al meer punten. Dit is niet een gewoon paard, maar gewoon een 'minder' paard. Hoog in de punten+prijzen zit er dus gewoon absoluut niet , of in ieder geval niet snel, in.
hij is trouwens 5;)
Dit ben ik niet helemaal met je eens.. In de B heb je daar minder last van?.
Mijn paardje heeft een goede galop en stap.. Maar zijn draf is erg matig, heeft met kracht te makrn, maar door netjes te rijden, scoor ik toch op boven aan te eindigen..
Maar goed zit met hetzelfde dilemma, overgaan of nog even wachten..
Ik zou met je instucteur overleggen en op je gevoel afgaan, ook al zal dat zkr wisselvallig zijn :p
germie schreef:L1+0 blijf je toch altijd, dus waarom niet proberen? Is het paard er niet klaar voor, dan sta je wat langer op die 0 winstpunten, maar lager kun je toch niet halen. En zo moeilijk is de L1 ook weer niet.