Wij hebben altijd een hooinet hangen, en na de proef gooien wij een schep brokken in de voerbak. Als we gaan rijden dan halen we het hooinet eruit, lijkt me niet echt fijn voor een paard als dat steeds tegen zijn hoofd aan zwaait Als er veel mensen moeten starten en ik moet ergens in het begin, dan breng ik hem tussendoor naar huis. In de zomer als het zo'n 30 graden is dan breng ik hem altijd naar huis, meestal gaan mijn moeder en mijn zus mijn pony naar huis brengen en ik wacht dan op de prijs uitrijking Hier in de buurt was het vorig jaar zo dat je je paard kon afspuiten!
Een propere, veilige trailer. Wij leggen als bodembedekking zaagsel. Ze hebben grip, staan niet op 1 laag glad stro bvb en pakt heel goed vocht op van de uitwerpselen. Transportbandages zijn ook altijd handig
En inderdaad, een goede chauffeur die rekening houdt met zijn lading en daar ook naar luistert. En anticipeert, een noodstop maken met een trailer (1 keer moeten doen door fout vd andere, gelukkig niets gebeurd) is niet zo prettig. Zo is Wolk geen fan van rondepunten, dus die pakt mijn chauffeur altijd heel langzaam.
Ik heb er wel een hooinet in hangen, maar dat is voor de pauzes, onder het rijden eten ze niet. Ik zet de shetten ook kort vast, zodat ze niet onder de stang kunnen duiken. Verder ben ik het met magreet eens, hoe comfortabel de rit is ligt voor het grootste gedeelte aan de rijstijl van de chauffeur. Ik heb trouwens geen bodembedekking in de trailer, ik heb het idee dat dat gladder wordt dan niks erin.