Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
want het secretariaat "belt me van de week" om te vertellen of ze boven water zijn gekomen oKim0miKo schreef:Je had op het concours al een klacht moeten indienen bij de federatievertegenwoordiger, met de vraag hoe ze dit gaan oplossen. Achteraf accepteert de KNHS geen klachten meer doorgaans.
Nu moet je het proberen op te lossen met onofficiele oplossingen zoals de goodwill van de organiserende vereniging en het bellen van de jury.
Jolliegirl schreef:Hmm dan moet de TS even wat duidelijker zijn in haar OP.
Als jij het oneens bent met je punten, moet je dit direct bij de jury melden. en niet achteraf.
kleinvosje schreef:Juryleden worden inderdaad geacht een half uur tot na de LAATSTE START aanwezig te zijn op de wedstrijd. Dat is iets anders dan een half uur tot na de prijsuitreiking, die is bij sommige wedstrijden niet binnen een half uur na de laatste start.
Dat jouw gevoel strookt met de punten die nu doorgegeven zijn, is jammer. Een mail daarover sturen naar de KNHS heeft geen zin, over de beoordeling kan niet worden getwist. Dat de coupon zoek is geraakt is vervelend, maar geen reden om je geld terug te vragen. De jury zal, als de coupon in de auto is blijven liggen, deze zeer waarschijnlijk met begeleidend schrijven nog even opsturen naar de KNHS. Je bent dus echt niet voor niets een hele dag in touw geweest, je hebt gewoon kunnen starten, het is beoordeeld alleen de afwerking is wat anders dan je gewend bent. Niets om zo veel ophef over te maken.
knollentuin schreef:het lijkt mij wel dat het betreffende jurylid gebeld kan worden om te vragen hoe het zit. zeggen dat je 170 pt had vind ik wel makkelijk,het gaat nl ook om het commentaar dat er op je coupon staat lijkt me. ik heb hier nog een oud boek van de knhs met juryleden hun naam ,als je me een pb stuurt heb ik misschien het tel nr wel voor je,als het tenminste een jury is die erin staat

maar anders een beetje zonde van mijn tijd....