2 mei heb ik een leuk mooi halster en een poetsblokje bestelt bij Vitalhorse.nl. Heel mooi halster, met fleece onderlegt, blauw geruit. Vandaag kreeg ik dan eindleijk de spullen binnen! Het poetsblokje zat er niet in en het halster kwam in een afgrijselijk lelijke citroenkleur...Ik mailen... "Ja er zal iets fout gegaan zijn. Helaas is het halster helemaal niet meer leverbaar."
Ik natuurlijk strontpissig, eerste keer dat ik online iets koop en meteen gaat het fout!Nu wil ik het natuurlijk terugsturen, maar nu moet ik wéér 6 euro verzendkosten betalen
Ben ik dus 12,- kwijt terwijl ik helemaal niks heb gekregen, is toch belachelijk?! Bah, ben het helemaal beu. Heb nu meteen geen zin meer om voor een ander halster te kijken want deze was gewoon perfect!
Zo dat moest er even uit
Nog iemand ervaringen met deze site?! Of toevallig het halster (Harry's Horse Comma Halsterset
) op voorraad
?