Ik wist niet echt waar ik dit moest plaatsen, sorry als het verkeerd staat.
Ik ben benieuwd wat jullie vinden wat een goede prijs is voor deze KWPN jaarlingmerrie. Afstammeling is Carambole x Lennard, moeder is niks over te vinden. Haar kleur is donkerbruin, zeer mooi beestje om te zien, echte knuffel ook. Ze kan nog helemaal niks kwa meelopen aan een halster enzo en ze is wat aan de kleine kant (verwachting zo'n 163-165).
Bedankt voor jullie reacties! Ik dacht al dat de eigenaar er wat teveel voor vraagt (nl 2000) De vader is Carambole, zijn dekgeld ligt op 1000 euro, dus iets als 1250-1500.
Traber
Berichten: 1117
Geregistreerd: 19-08-08
Geplaatst: 28-04-11 07:55
dekgeld 1000 euro,dus de fokker krijgt maar 250 euro voor als zijn extra kosten/werk? Als je de vraagprijs(die ik redelijk vind)te hoog vind zou ik beginnen bij een bod van 1600 euro. Leuk paardje wel.
Voor dit soort vragen is er het taxatietopic [RPA] KWPN-taxatietopic, max. 2 foto's! Echter gaat het hier niet om een eigen paard dus mag dit paard daar ook niet geplaatst worden, dit topic is dus niet toegestaan, foto's van het paard zijn verwijderd en het topic is gesloten.