Hallo,
Misschien een beetje een rare titel maar ik wist niet hoe we het anders moesten noemen. Want mijn paard doet tegenwoordig raar
een voorbeeldje: we gingen spingen alles ging goed ( hij staat op een boerderij en er zijn al 800 keer trekkers lang gereden waar hij niet van schrikt ) maar opeens rent hij weg omdat er een trekker langs rijd. We weten zeker dat hij niet bang is voor trekkers van hij is er nog nooit van geschrokken en hij schrikt ook niet van vrachtwagens of zoiets dergelijks.
We snappen er helemaal niets van. Waarom rent hij opeens uit het niets weg?
Een tijdje geleden: we waren op het lang aan het rijden stap, draf en galop alles ging goed maar opeens rent hij heel hard weg geeft een paar rare sprongen ( meisje was eraf gevallen ). En er reed niets langs of iets dergelijks hij kon nergens van schrikken.
En gister was het weer raak. Hij rijd een hoek door en scheurt opeens naar de andere kant. Het meisje die erop zat was wel blijven zitten maar een paar rondjes later deed hij het weer en toen viel ze er wel af.
En dit soort dingen gebeuren vaker.
We snappen er niets van? Waarom rent hij opeens weg? Waarom doet hij zo raar?
zijn het de lentekriebels? is het omdat hij weer het weiland op gaat? Heeft hij ergens last van ( hij word dinsdag nagekeken )
Misschien weten jullie wat het is?
wat informatie over het paard
Het is een ruin hij is 6 jaar, 1,53 hoog en altijd heel lief en rustig schrikt (bijna) nergens van. 's ochtends en 's avonds krijgt hij een halve kilo basis brok en overdag staat hij op het weiland en 's nachts in de bak en stal ( stal zit aan de bak vast dus hij kan zelf in en uit lopen). Elke dag krijgt hij beweging bijna altijd rijden soms longeren of wandelen. Wel heeft hij af en toe een rustdag.
Alvast bedankt
We weten niet of het hier goed staat
Groetjes,
Sharon en Mandy
Laatst bijgewerkt door mandy358 op 23-04-11 23:05, in het totaal 1 keer bewerkt