Ik ben een beetje rond aan het googelen op zoek naar goedkope paardenvakanties. En aangezien je dan uiteindelijk toch op bokt terecht komt hier ook maar eens vragen. Ik ben al een topic tegengekomen over studenten-paardrij-vakanties, maar die stamt nog uit 2008. Dus misschien is er weer wat nieuwe aanwas?
Waar ik ongeveer naar op zoek ben: Een week/mid-week rijden. In elk geval meer dan 3 dagen. Liefst iets van een trektocht, maar vooral lekker veel de natuur in.
Bestemming maakt me niet uit, als het maar in Europa is. Er valt veel te liften en goedkoop te vliegen
.Budget (Exc. reis) zit ik iets te zoeken van max. zo'n 250,-.
Georganiseerd, of adresjes waar wat te huren valt en zelf te 'organiseren': alles heeft mijn intresse mits het maar goedkoop is.
Dus.. iemand ideeën?
), want als het geen paardrijweek wordt dan wordt het een of andere Summer University van AEGEE. *zucht* Het leven zit vol moeilijke keuzes... ( 