Binnenkort wil ik een buitenrit gaan maken in de Loonse en Drunense duinen. Dan wil ik de kaart gebruiken voor alle ruiterroutes: http://www.hippisch-toerisme.nl/website ... ovincie=11. Heeft iemand die toevallig nog liggen en niet meer gebruik? Deze is nl in herdruk dus ik kan hem niet meer bestellen. Of heeft iemand anders een andere tip? Heel graag hoor ik van je!
_Dune_
Berichten: 2773
Geregistreerd: 27-10-07
Geplaatst: 23-03-11 21:16
Ik heb deze kaart, maar wil 'm ook niet kwijt Dit is overigens gewoon een wandelkaart waarop ook de ruiterroutes staan aangegeven. Ik heb deze bij de ANWB winkel in Waalwijk gekocht. Misschien zou je daar eens kunnen kijken? Of bij het VVV?
hoi bij de restaurants waar je een dag kaart moet kopen hebben ze ook vaak een foldertje liggen daar staat in grove lijnen de duinen op met wat herkenings plaatsen. roeselberg/ de drie linden / rustende jager. Aan knooppunten dus. Verder vee lplezier in dit mooie stuk natuur