Ik heb een tijdje geleden rijschoenen gekocht bij Decathlon (http://www.decathlon.be/NL/boots-classic-one-17162821/ deze) en ik ben er niet echt te vreden over. Jaren geleden had ik er soort gelijken van Decathlon en daar had ik geen problemen mee (droeg ze dagelijks).
Als ik een half uurtje wandel met de recent gekochte heb ik blaren op mijn voeten en ik heb ze nu al twee maand en half. Daarom ben ik opzoek naar nieuwe rijschoenen die geschikt zijn voor zomer en winter voor niet meer dan 70 euro. Ik heb geen problemen met het bestellen via het internet, maar ik vind het wel belangrijk dat er een goede klantenservice is en ik snel kan omwisselen voor een andere maand zonder weken te moeten wachten.
Afhankelijk van het merk heb ik schoenmaat 40-41-42. Heeft er iemand een leuk linkje of tips? Ik weet dat ik voorlopig geen geweldig budget heb, maar ik wil echt geen zeer voeten hebben tot ik genoeg geld heb gespaard om zo'n duur paar te kopen.
laurieanne
Berichten: 25
Geregistreerd: 09-03-11
Geplaatst: 09-03-11 21:30
ik heb deze wel eens geleend van iemand, en ze zijn erg fijn, die gene was er zelf ook erg tevreden over, en ze zijn 69,95
edit: de link doet het niet zijn de madoni luton op de divoza site
Laatst bijgewerkt door laurieanne op 09-03-11 21:32, in het totaal 1 keer bewerkt