Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Kunnen paarden naar mijn idee hele gekke gewoonten van overhouden.Dilan1993 schreef:arm paard, wordt meteen gevaarlijk genoemd. Ik denk dat wij juist het gevaar zijn, voor het paard. Ik denk gewoon dat ie pijn heeft, en als niemand daar iets aan doet, kan het paard alleen maar heftig reageren om duidelijk te maken wat ie wil.
paardgekky1 schreef:Je zou zijn verleden kunnen achterhalen. Een controle voor het gebid is ook niet slecht. Soms ligt het aan het gebit. Dat het paard de bit niet kan houden door de pijn.
paardgekky1 schreef:Tja, ik weet niet hoe het daar precies aan toe gaat. Maar als ik je zo hoor, heeft het dus blijkbaar niet veel met het gebit te maken.
Misschien heeft hij ook geen goede zadelgewenning. Maar ik neem aan, dat hij, voor dat hij bij de manege was, al een zadel droeg. Schuurt het zadel dan niet tijdens het rijden?
Of bokt hij ook zonder een zadel op de rug?