Oeh, die zien er zeker lekker warm uit! Ik ben ook wel benieuwd naar ervaringen, want ben ook op zoek naar een warme laars die er niet te lomp uit ziet .
Poekiemansss
Berichten: 574
Geregistreerd: 15-03-09
Geplaatst door de TopicStarter: 28-10-10 18:34
Niemand ? Ik ga morgen naar epplejeck en zit er over te denken om ze te kopen..
Laatst bijgewerkt door Poekiemansss op 28-10-10 18:35, in het totaal 1 keer bewerkt
Dit jaar ben ik al voorzien, voor volgend jaar hou ik het in de gaten!
calypsoo
Berichten: 1759
Geregistreerd: 14-01-10
Woonplaats: Almelo
Geplaatst: 28-10-10 18:59
jammer, maar is dat echt maar de enige maat? Ben wel benieuwd dat het niet zo is dat het bont helemaaal plat wordt..
hou het in iedergeval even in de gaten.
Cilar
Berichten: 1
Geregistreerd: 23-07-10
Woonplaats: Nabij Venlo
Geplaatst: 23-12-11 16:54
Ook ik denk erover de Epplejeck Janour laarzen te gaan kopen want ze zijn nu weer in de aanbieding. Heeft al iemand ze gekocht? Ik heb nl. erg brede kuiten en hoop dat iemand hiermee al ervaring heeft. Ook over de kwaliteit na een tijdje dragen.
Anvisa
Berichten: 107
Geregistreerd: 21-10-10
Geplaatst: 23-12-11 16:55
Tip; BR heeft een soort gelijke laars... érg warm! Rijd er zelf niet mee, maar met les geven zijn ze heerlijk.. Nooit koude voeten!
Ik heb deze laarzen nu een week of 6 en ben er superblij mee ze zijn heel erg warm, fijn om mee te lopen en te rijden. Sinds ik deze laarzen heb staan mijn Petrie's te verstoffen
heb ze al sinds september en heb er al best vaak mee gereden, heerlijk! lekker warm, niet duur, goede kwaliteit, gaat niet snel kapot, doekje erover en ze zijn weer mooi..
hafjelinger
Berichten: 4375
Geregistreerd: 02-02-08
Woonplaats: Utrecht
Geplaatst: 23-12-11 18:14
Knap laarsje! Had ik moeten weten voordat ik naar de Boerenbond ging..