Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
) dat ik tegen die tijd m zou rijden,dan kan ik dar dus verder mee bij de paarden?beautyfull_mickey schreef:ja dus stel (haha hopen) dat ik tegen die tijd m zou rijden,dan kan ik dar dus verder mee bij de paarden?
maar als je nou l1 of l2 rijd,moet je dus wel opnieuw beginnen he?
ik weet niet waar we tegen die tijd zijn want we hebben net twee wedstrijden gehad.
maar klopt,ik vind het bij de pony's ook gewoon veel gezelliger en leuker,wat meer van mij leeftijd,ja die zullen er bij de paarden ook wel zijn,maar heb de pony's altijd wat gezellig gevonden.
Toen ik 18 werd heb ik heel het jaar tot december uitgereden (werd in september 18) en bij ik bij de paarden in de MI gaan starten, dat reed ik bij de pony's ook
Nu rijden we MII
Met Liberty ben ik toen even gestopt, omdat het allemaal wat snel voor hem ging, dit jaar ben ik hem weer gaan starten in de MII, nog 4 winstpunten en we mogen ZI starten, wat ik bij de pony's al een keer gedaan had, maar had te weinig winstpunten
Dacht er 5 te hebben, maar had er 4