Ik ben dus van plan om in week 36 / 37 (6 sept t/m 19 sept) ergens in Europa, het liefst met wat zon en lekker eten, een trektocht te doen voor gevorderde ruiters. Het lijkt mij gezelligst om me aan te sluiten bij een klein groepje. Op dit moment lijkt Frankrijk of Spanje me wel wat. IJsland zit ik stiekem ook nog aan te denken, maar dat is weer heel wat anders. Ik heb al wat gelezen over de positieve ervaringen in andalusie.
Zijn er meer mensen die in september een trektocht te paard gaan doen? Of weleens heeft gedaan? Lijkt me leuk om ideeen en ervaringen te horen!
Zelf heb ik nooit zoiets eerder gedaan, wel vorig jaar met paard wat ik trainde voor stal een weekje de veluwe op geweest. Was ook een superervaring.



amuseer je daar hé