rosalie is een NRPS van ongeveer 1.37? hoog.
de afstammeling is blua boy's nieuwmoed x bonnie
het is een pony waar je mee om moet kunnen gaan zowel met rijden als in de stal.
als je met het zadel aan kwam gingen haar oren al in dr nek en aan singelen was helemaal niks. ook wou ze nog wel is aan het hoofdstel eten. met rijden was ze erg snel en hielt niet van andere paarden ze kon zich zelf dan echt van binnen opvreten. in het begin schudde ze erg met haar hoofd later toen ze een hoofstel kreeg zonder neusriem ging dit wel beter. mij is vertelt dat het een sport pony was die al een tijd had stil gestaan voor ze op de manege kwam. ze liep uit zich zelf redelijk nagevelijk en kon galopwissels. springen vond ze helemaal geweldig en werd ook erg heet hier bij. de eerste les dat ik op haar reed was een ramp de dag daarna ik weer er op en ik was helemaal verkocht
de reden waarom ze verkocht is omdat ze niet goed in de groep paarden lag en het was de bedoeling dat er een beginners paardje kwam wat zij dus echt niet was. ook konden veel mensen niet goed met haar overweg. ze was dus echt een pony met een gebruiks aanwijzing. als ik kon had ik haar echt zelf gekocht maar aan gezien ik 16 ben en me ouders het geld er niet voor hebben was het dus niet mogelijk. ik heb ook geen afscheid kunnen nemen omdat de eigenares smiddads werd gebelt en savonds werd ze al op gehaalt. de eigenares heeft me wel de volgende middag gebelt dat ze weg was zodat het niet plotseling was als ik op de manege kwam.
de reden die ze tegen mij zei dat ze werd gebelt door iemand die wel is jury is bij ons op de manege en die vroeg of er nog een leuke pony was voor een meisje die ook wedstrijden wou gaan rijden en zij dacht gelijk aan rosalie. later heb ik nog een keer contact met die mensen gehad maar het klikte niet tussen hun vandaar dat ze weer te koop stond dit was ergends in overijsel of flevoland welke van de 2 weet ik niet meer.
let vooral op de opvallende bles



het naam bordje klopt niet dit was nog van de vorige pony die in die stal stond.
ik zou graag willen weten hoe het nu met haar gaat en mischien een paar foto's willen aangezien ik niet egr duidelijke heb.
