Ik heb helaas geen foto's van haar, het is een bruine merrie met een kolletje op haar voorhoofd. Aftekeningen aan de benen kan ik me niet herinneren, voor zover ik weet geen heftige aftekeningen in ieder geval. In 2006 was ze ergens rond de 7 jaar oud, wat haar nu zo'n 11 jaar oud zou maken, maar helemaal zeker ben ik er niet van. Boer van Tunen is niet zo'n prater. Ze zou wel rond die leeftijd moeten zijn.
Ze heeft een flink aantal jaren bij boer Van Tunen gestaan, Van Tunendorp aan de rand van de Broekpolder, Heemskerk. Ze was aangekocht om uit te brengen in de drafsport maar ergens tussen bezichtiging en aankoop is er iets misgegaan waardoor ze panisch werd bij het alleen al optuigen, ze is dus voor zover ik weet nooit, of zelden, op de baan uitgebracht. Later door veel te veel bijrijdstertjes gebruikt om door het park te crossen dus ik had er een hoop werk aan om haar een beetje degelijk te laten lopen. Het was uiteindelijk wel een ontzettend fijn en eerlijk rijpaardje, hoewel er nog best wat werk aan zat uiteraard.
Als iemand de eigenaar kent (of is) zou ik het heel leuk vinden om te horen hoe het nu met Olivera gaat. Ik was destijds net een week te laat met vragen of ik haar mocht overnemen, ze was toen al toegezegd aan de nieuwe eigenaar..
Bij voorbaat dank voor eventuele info!
heb je misschien een fotootje?