Ik ga dit jaar, voor de zoveelste keer, naar Italië, camping Darna in Porlezza. (aan het meer van Lugano)
Nu zit er op iets van 50-100 meter van de camping een manege (kwam ik eind afgelopen zomer achter, en dat terwijl ik er al 13 jaar kom ofzo
)Ik heb zelf geen idee hoe die heet en of die überhaupt een site oid heeft, maar mijn vriendin en ik willen dit jaar misschien gaan paardrijden (allebei al wel een jaar of 8-9 ervaring).
Nu vroeg ik mij af of er hier iemand is die toevallig daar, of daar in de buurt, een rit heeft gemaakt en of diegene mij daar misschien iets over kan vertellen. Evt site's, plaatsen, kosten, organisatie, omgeving enzovoort. Want op internet kan ik er eigenlijk vrij weinig over vinden. Alleen op verschillende site's dat je ''de mogelijkheid hebt om te gaan paardrijden''.
Alvast bedankt
