inderdaad oefenen, maar wel op de juiste manier anders wordt ze alleen maar angstiger.
Als je op de zoekfunctie bij trailerladen kijkt vind je honderden topics met tips, maar de beste tip is hulp erbij halen en niet gaan klooien met touwen/bezems en allerlei andere hulpmiddelen.
Het is vreemd dat de pony ineens niet meer wil omdat ze een keer is gaan hangen aan de trailer... er zal vast wel meer aan de hand zijn wat jullie niet zien. Heel vaak ligt het wel degelijk aan de chauffeur maar vindt de chauffeur zelf van niet
Maar zo zonder pony en reacties te zien kunnen wij dat niet beoordelen.
Het is te doen maar kost even wat geduld en zachte overredingskracht, ik wil evt ook wel komen helpen een middagje, PB me maar bij interesse. Voor wat meer info kun je ook op mijn site kijken bij paarden/trailerladen.
Je mag uiteraard ook de 'bekende'mensen zoals Petra Vlasblom of Balingehof of Annemarie vd Toorn bellen, er zijn genoeg mensen die je kunnen helpen.