[PG] O'neill KWPN vosruin

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Maritelisab
Berichten: 1207
Geregistreerd: 26-12-08
Woonplaats: Alphen aan den Rijn

[PG] O'neill KWPN vosruin

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-01-10 21:32

Hallo medebokkers,

hierbij hoop ik graag jullie hulp te krijgen.

Sinds een paar dagen ben ik op zoek naar het paard O'neill. Ik zal het hieronder even verder allemaal uitleggen.

Op 3 mei 2008 kwam O'neill bij mij op de manege staan. Tot mijn vreugd, want ik was net mijn lieveling verloren. Het klikte enorm goed met mij en O'neill. Toen hij aankwam bij ons op de manege was hij vel over been. Wat we ook deden toen het hielp altijd vrij weinig. Hij is voordat hij weg ging vergeleken met zijn komst wel veel aangekomen, maar veel was het niet.

O'neill ging op 15 januari 2009 weg van onze manege. Dit nadat hij een jong meisje er had afgeworpen en die dag er na niet bereden kon worden omdat hij alleen maar bleef steigeren. De dag voor hij weg ging mocht ik nog 1 keer op hem rijden en zoals gewoonlijk ging dit goed.

De handelaar die O'neill op kwam halen vertelde dat hij naar iemand 1-op-1 zou gaan. Maar dit is echter nooit gebeurd. Een paar maanden laten kwam ik O'neill tegen op Stal Doorstap. Hier heeft hij een tijdje te koop gestaan. In die periode ben ik 1 keer bij hem wezen kijken en heb genoten van hoe hij er uit zag! Erg mooi was hij geworden en weer lekker vol zoals een paard hoort te zijn.

Nadat O'neill in eens van de site af was ben ik er gelukkig achter gekomen waar hij naar toe is gegaan. O'neill ging naar manege Zonneveld. Hier stond hij tot 21 januari. Hij is daar weg gegaan omdat het in de lessen niet meer ging met O'neill. (wat bij mij op de manege dus ook al duidelijk was). O'neill is toen weer terug gegaan naar Stal Doorstap. Hij stond daar van 22 januari tot 25 januari op de site. Zo dus ook daar op stal. Ik heb gemaild met Melanie en ze zei dat hij was verkocht. Echter geen reactie gekregen waar hij naar toe is gegaan.

Zo ben ik nu dus het spoor kwijt van mijn grote liefde. Dus ik vraag jullie graag om hulp. Hier onder verder nog informatie over hem en een paar foto's en filmpjes.

aam: O'Neill
Geslacht: Ruin
Ras: KWPN
Kleur: Vos
Aftekeningen: Kolletje
Stokmaat: 1.72 (in paspoort staat 1.74)
Geboorte datum: 16-06-1996

Vader: Ids
Moeder: Cleopatra
Vader van de moeder: Nimmerdor

O'neill is een erg vriendelijk paard, waar je wel een band mee moet hebben. Als hij eenmaal voor je wilt gaan dan doet hij dat ook echt. Het is een paard met een hart van goud. Hij kan soms onregelmatig lopen, dit was vooral in de periode dat hij erg dun was, dus vandaar. Daarnaast is zijn rug ook gevoeliger. In stal kon hij soms nog wel is happen, al was dit nooit gemeen bedoeld.

De foto's:

1. O'neill in het land.
Afbeelding

2. O'neill
Afbeelding

3. O'neill
http://94.100.115.67/442850001-44290000 ... _aq7M.jpeg

4. O'neill in het weiland.
http://94.100.115.148/522750001-5228000 ... _FdDq.jpeg

5. O'neill onder het zadel.
http://94.100.118.107/527450001-5275000 ... _iL69.jpeg

6. O'neill op manege zonneveld.
http://94.100.121.4/827350001-827400000 ... _z4zL.jpeg

En nog een paar filmpjes van O'neill:
1ste 2 filmpjes zijn van O'neill los in de bak.
3e filmpje is van O'neill onder het zadel.

http://www.youtube.com/watch?v=DR6uOyqnfmM
http://www.youtube.com/watch?v=n-JY24YLmk4
http://www.youtube.com/watch?v=Xj7xlcia660

Ik hoop dat iemand die hem herkend of weet waar hij nu staat contact op neemt.
Ik ben je eeuwig dankbaar ...
Laatst bijgewerkt door Tanja op 28-01-10 00:49, in het totaal 2 keer bewerkt
Reden: Max. 2 foto's toegestaan, teveel aan foto's is omgezet in link.

Xiu
Berichten: 199
Geregistreerd: 05-03-08
Woonplaats: Oekene (B)

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-01-10 22:04

PB mij maar even over hem, moet nu echter dringend weg ;)
Dat hij vaak onregelmatig zou lopen is denk ik niet echt iets wat hij zo vaak heeft, heb ik namelijk niet gemerkt bij hem.

Maritelisab
Berichten: 1207
Geregistreerd: 26-12-08
Woonplaats: Alphen aan den Rijn

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-01-10 22:32

Dit was vooral bij ons toen hij vel over been was. Ik denk dat hij daar nu inderdaad geen last meer van zal hebben.
Toen hij bij ons aankwam had hij namelijk geen bespieren en totaal geen vetje op zijn lichaam. Dit is dan denk ik ook de reden dat hij toen kreupel liep.
Laatst bijgewerkt door Tanja op 28-01-10 00:49, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Overbodige quote verwijderd, gebruik de quote knop aub niet als antwoord knop.

cids

Berichten: 437
Geregistreerd: 11-02-07

Re: [PG] O'neill KWPN vosruin

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-01-10 19:42

hallo, pb mij maar. ik heb namelijk o'neill gekocht. En ik wil graag meer over hem weten.

stephan0501
Berichten: 4
Geregistreerd: 14-07-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-01-10 22:05

Borahlover schreef:
Dit was vooral bij ons toen hij vel over been was. Ik denk dat hij daar nu inderdaad geen last meer van zal hebben.
Toen hij bij ons aankwam had hij namelijk geen bespieren en totaal geen vetje op zijn lichaam. Dit is dan denk ik ook de reden dat hij toen kreupel liep.


Beste Borahlover...

ik heb ook contact met de personen die Oneill gekocht hebben

Gr Stephan

Uniquey

Berichten: 21
Geregistreerd: 27-12-09
Woonplaats: Landsmeer

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-10 00:07

I herken hem misschien hij lijkt op een paard bij mij op de manege. vooral op die laatste foto heeel erg.
gr ;)

Xiu
Berichten: 199
Geregistreerd: 05-03-08
Woonplaats: Oekene (B)

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-10 14:42

cids schreef:
hallo, pb mij maar. ik heb namelijk o'neill gekocht. En ik wil graag meer over hem weten.



Ik wist dat jij hier ook zat, ik kon je alleen niet meer terugvinden tussen de gebruikers. Dus maar even een hele omweg gemaakt om jullie in contact te kunnen brengen met elkaar :o

cids

Berichten: 437
Geregistreerd: 11-02-07

Re: [PG] O'neill KWPN vosruin

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-10 17:00

dank je ellen, het is altijd fijn om meer informatie over je nieuwe paard te krijgen.

Maritelisab
Berichten: 1207
Geregistreerd: 26-12-08
Woonplaats: Alphen aan den Rijn

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-01-10 19:00

Topic kan gesloten worden :D
Dankzij Xiu haar hulp en natuurlijk dankzij het nieuwe baasje van O'neill! *D

Tanja

Berichten: 21539
Geregistreerd: 14-04-01
Woonplaats: Mantinge

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-02-10 23:44

Aangezien O'neill is gevonden wordt dit topic gesloten.
TS, mocht je om wat voor reden dan ook deze zoektocht weer moeten hervatten is het niet toegestaan een nieuw topic te openen. Stuur dan even een pb naar een van de moderators van OV met het verzoek dit topic weer te openen of plaats een TeM op dit topic met dat verzoek.
Hier nu een slotje.