Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

monica08 schreef:Ik volg dit even, wil namelijk mijn paard ook nog op mijn naam zetten maar is dat ook anders als het paard wel ingeschreven staat bij het stamboek?
Cynthiaaapje schreef:Hoe oud ben je? Volgens mij moet je namelijk wel 18 plus zijn om je paard op naam te kunnen zetten..
Cynthiaaapje schreef:Hoe oud ben je? Volgens mij moet je namelijk wel 18 plus zijn om je paard op naam te kunnen zetten..
monica08 schreef:Cynthiaaapje schreef:Hoe oud ben je? Volgens mij moet je namelijk wel 18 plus zijn om je paard op naam te kunnen zetten..
Ik weet niet of dit wel 100% waar is, want volgens mij heeft mijn vriendin haar paard ook gewoon op haar naam (17 jaar)
@ eppie38: Ik heb van mijn paard gewoon een stamboek papier en het paspoort. (kwpn)
Moet ik dan het paspoort naar het KWPN sturen ofzo? Mijn moeder zal telkens nog eens bellen, maar het komt er maar niet van.

Elke87 schreef:Je kan je paard niet op je naam zetten. Degene die de kosten betaald is wettelijk de eigenaar.
Je zou volgens mij wel een acte kunnen laten opstellen bij de notaris.
Maargoed eigenlijk is dat niet nodig, als je zelf alle kosten betaald en dit kunt bewijzen.