Ik vroeg mij af of de classic bomberjacks van Kingsland ook in het zwart gemaakt worden? Ik kan ze nl alleen vinden in het bruin, rood, grijs, creme, olijf en navy. (enz) Maar dus niet in het zwart. Weet iemand of deze wel gemaakt worden? En waar ze eventueel verkocht worden.
Het gaat dus om het classic unisex model met de prijs van ronde de 125 euro.
Alvast bedankt.
GaitMonster
Berichten: 3183
Geregistreerd: 23-06-07
Geplaatst: 03-01-10 11:46
Zover ik weet zijn ze er niet in het zwart. Ik weet wel dat een "namaak" variant van Ariat er in het zwart is. Misschien zijn ze er wel in andere modellen?
Ik heb een zwarte Kingsland Bomber maar daar staan niet die letters op je mouw zegmaar model is ietsje anders.
Darkness85
Berichten: 2439
Geregistreerd: 17-08-08
Woonplaats: Haarlem
Geplaatst door de TopicStarter: 03-01-10 11:50
Ja die van ariat vond ik ook wel okee idd. Maar heb toch liever weer een Kingsland. Als er echt geen zwarte op de markt is ga ik dit x maar voor een donkergrijze ofzo.
Darkness85
Berichten: 2439
Geregistreerd: 17-08-08
Woonplaats: Haarlem
Geplaatst door de TopicStarter: 03-01-10 11:51
afwasborstel schreef:
Ik heb een zwarte Kingsland Bomber maar daar staan niet die letters op je mouw zegmaar model is ietsje anders.
Is dat ook een dikke jas? Heb je daaar een foto van?