Ik heb alleen geen flauw idee hoe dat uitvalt... Hoe hebben jullie het bijv. gedaan met de sokken en zo
Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
en net als leonieke tegen de haren in de voorkant van de benen (waar de sokken niet zitten)
De sokken doe ik idd ook op deze manier, je ziet bijna het verschil niet van de overloop
en anders nog even wassen idd. Leonieke schreef:Ik heb geen Fries, maar wel een zwarte mini hengst. Aangezien hij mooie sokken heeft heb je misschien wat aan mijn tip.
Ik scheer zijn been boven de knie volledig kaal. Dus gewoon tegen de haren in. Dan scheer de knie zelf en net een klein stukje daaronder met de haren mee. De sokken en onderbeen doe ik niets aan. Doordat je de knie als overgang gebruikt en met de haren mee scheert staat dit erg mooi. Ik ben er zelf altijd erg blij mee. Ook de haflinger van mijn moeder scheer ik zo.
DieL_Zor schreef:Ik heb ook mn 'mini Friesje' vanmiddag weer geschoren. De 1e keer blijft hij wel altijd mooi zwartDe sokken doe ik idd ook op deze manier, je ziet bijna het verschil niet van de overloop
en anders nog even wassen idd.
Leonieke schreef:Ik heb geen Fries, maar wel een zwarte mini hengst. Aangezien hij mooie sokken heeft heb je misschien wat aan mijn tip.
Ik scheer zijn been boven de knie volledig kaal. Dus gewoon tegen de haren in. Dan scheer de knie zelf en net een klein stukje daaronder met de haren mee. De sokken en onderbeen doe ik niets aan. Doordat je de knie als overgang gebruikt en met de haren mee scheert staat dit erg mooi. Ik ben er zelf altijd erg blij mee. Ook de haflinger van mijn moeder scheer ik zo.
Edit: fotootje van vorig jaar, toen had hij alleen nog niet zoveel sokken. Ik heb toen ook vrij ver naar beneden door geschoren. Z'n sokken staan nu 'hoger'
JustMe89 schreef:En als je hem nu niet scheert maar z'n haren kort houdt door een al snel een deken op te leggen als het frisser wordt?
) De eerste paar keren heb ik alleen gekeken en geholpen met vasthouden, ben vorig jaar voor het eerst zelf gaan scheren wat best goed ging 

DieL_Zor schreef:Bedankt![]()
Succes [naam]! Op zich is het scheren zelf niet zo moeilijk, je moet alleen ff weten hoe je het makkelijkst alles kan doen en er handigheid in krijgen (en als je het voor het eerst doet is een rustig paard wel handig) De eerste paar keren heb ik alleen gekeken en geholpen met vasthouden, ben vorig jaar voor het eerst zelf gaan scheren wat best goed ging
Als je idd langer wacht met scheren dan krijgt je paard wel een raar kleurtje
Edit: zoiets: