Ik heb ze ook, voor in de winter. De laarzen zitten en lopen super fijn. Ik heb kuitmaat 38 en daar zitten ze iets ruim bij maar voor de winter is dat niet erg want dan heb ik toch dikkere kousen aan, ze zijn ook hoog genoeg.
Wel is na 5 jaar de rits van 1 laars stuk, maar dat heb je ook bij andere laarzen. Voor die prijs zou ik het zeker doen als ik jou was.
angellelie schreef:Ik heb ze gehad vond ze erg fijn. Pasvorm is goed. Heb ze nu iets langer dan 1 jaar. Na elke dag zeer intensief gebruik (lees: stallen mesten, 3 paarden rijden, door blubberwei lopen) is de rits kapot gegaan. Verder zijn ze nog goed, nieuwe rits erin en ze kunnen nog wel een tijdjes mee.
Wat was jij voor de rits kwijt? Ik heb bij de schoenmaker gevraagd hoeveel het was, bleek €39,- voor 1 rits, kan ik net zo goed een paar nieuwe kopen.