Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
bulck schreef:Ik bereid me ansich niet echt anders voor qua rijden.
Basiswerk is tot Z2 toch het belangrijkste. Enkel rijd ik de week van mijn wedstrijd wel de proef door, om de aandachtspunten te vinden en aan te werken en eigenlijk goed te weten waar ik controle punten kan inlassen.
Verder de dag van concours paard wassen en vlechten en zadel en kostuk opladen. Al de rest ligt normaal gezien klaar op de vrachtwagen.
Ik bandageer de jonge beesten thuis en doe de beschermers erover, en dan aankomen inrijden en starten maar.
SusanH schreef:Ik doe geen bijzondere dingen voor ik op wedstrijd ga. Wat ik absoluut niet doe is de dag voor de wedstrijd het proefje oefenen, mensen die dat wel doen snap ik niet. Geeft alleen maar stress bij jezelf en is saai voor je paard.

Wedstrijd pas ik gewoon in het trainingsschema in. Dag er voor rijd ik gewoon (losmaken, voor het been rijden). In de trainingen neem ik al stukjes uit de proef mee, en soms rijd ik tijdens mijn les een proef om te kijken hoe het totaal er uit ziet. Wedstrijd rijden is voor mij eigenlijk net als 'gewoon' rijden alleen heb ik een witte rijbroek aan en is Stef ingevlochten
danique38 schreef:Ik train altijd de dag van te voren nog. Mag ik vragen aan jullie waarom jullie een buitenrit maken? (de reden) misschien kan ik dat dan in vervolg ook doen als het ergens handig voor is.
Ik ga altijd trainen, wassen, knippen, opstal zetten,tuigschoonmaken en dat soort dingen