Ik heb laarzen bij lipica besteld in het licht bruin.. Nu staat op de bon: kleur libano.. Nu zat ik op de website te kijken en daar viel de kleur me ineens tegen omdat die veel donkerder was dan ik voor ogen had. Nu zit ik zwaar te twijfelen of ik hem zal laten omzetten naar Cognac kleur of niet..
Heeft iemand laarzen in die kleur? Zoja, heb je dan een foto voor me om te kijken of ik nou wel of niet naar de juiste kleur op de website zit te kijken!
Mootje
Berichten: 15719
Geregistreerd: 19-01-08
Geplaatst: 03-06-09 14:08
Hebben ze de lap stof niet laten zien? Of heb je hem niet in Raamsdonkveer laten aanmeten?
Met de foto kan ik je niet helpen. Op welke site staan die kleuren? Wil namelijk binnenkort ook lipica laarzen laten aanmeten!
Romyv
Berichten: 5423
Geregistreerd: 02-03-08
Geplaatst door de TopicStarter: 03-06-09 14:11
op de site staan de namen van de kleuren er niet bij..
jawel, maar toen was het naar mijn idee lichtbruin en vond ik cognac veelste gelig.. dit zijn de foto's van de website:
cognac
hier weet ik de naam niet van, gok Libano
Mootje
Berichten: 15719
Geregistreerd: 19-01-08
Geplaatst: 03-06-09 14:13
Anders moet je ze even bellen (alhoewel die meneer wel moeilijk te verstaan is )!
Ik weet nog o goed dat ik zei: cognac is wel heel geel, heb je niet gewoon lichtbruin.. en toch nog twijfelen (alsheimer is ingeslagenz )
Mikkie
Berichten: 3964
Geregistreerd: 29-04-02
Woonplaats: Landgraaf
Geplaatst: 05-06-09 11:24
De kleur van de onderste laars op de foto, waarvan jij dacht dat het libano was is Seahorse. Diezelfde vraag heb ik namelijk afgelopen week in het topic gesteld. (typte hier al besteld, wishfull thinking )
Ze moeten echt de kleuren op de website zetten, of ze niet van die gekke namen geven
Ik las weer ergens anders dat iemand Libano Kastarnebruin noemde.. Die had ze al 6 jaar, zo hete de kleur vroeger..
Mikkie
Berichten: 3964
Geregistreerd: 29-04-02
Woonplaats: Landgraaf
Geplaatst: 06-06-09 13:17
Ik kom ook geen wijs meer uit de kleuren. Heb in het lipica-topic al getypt dat ik vind dat ze zo'n applicatie op de website moeten zetten waarmee je je eigen laarzen kunt samenstellen. Dat zie je ook vaak op autosites. Lijkt me voor hun ook makkelijk. Wij lekker urenlang laarzen ontwerpen en als je ze dan klaar hebt, voorzien van een printje de auto in naar Raamsdonkveer en het enige wat je dan nog maar hoeft te zeggen is: "deze wil ik" (ziet zichzelf al staan met 100 printjes, en deze wil ik, en deze, en deze, en deze....)