Stijgerende pony, uit verlatingsangst

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
freeHorses
Berichten: 28
Geregistreerd: 22-04-09

Stijgerende pony, uit verlatingsangst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-05-09 12:06

Hallo allemaal,

Allereerst wil ik even iedereen prijzen die altijd zulke goed antwoorden geven op berichten/problemen.

En ik weet niet of dit bericht hier goed staat hoor, xx :P

Nu mijn probleem:

Ik heb een pony sinds kort. Het is een witte Arabier x Welsh van 15 jaar oud.
Toen ze naar mijn stal kwam, kwam ze samen met Sylvia, dat is een bruine pony van 19 jaar.
Dat zijn dus twee vriendinnetjes(beide zijn merries). Mickey (mijn pony) heeft verlatingsangst. Als ik wil rijden moet ik altijd eerst Sylvia uit de weide halen en dan Mickey want als Mickey alleen in stal staat wordt ze helemaal gek, dan gaat ze rondjes draaien en hinniken en probeert te ontsnappen zodra de stal opengaat. Ik kan dus ook niet opzadelen of poetsen dan. Zodra ik dan Sylvia in de box naast haar zet is alles over. Zo vreemd. Maar dit wordt op den duur natuurlijk wel vervelend. Ze steigert ook zodra ze Sylvia uit het oog verliest. Als Sylvia bijv. nog in de weide staat en ik wil Mickey nar stal brengen dan gaan ze heel erg steigeren. Ze staat hier nu zo’n drie weken, ik hoop echt dat het overgaat. Met rijden (ook zonder Sylvia) is er niks aan de hand.

Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen.

Xjes FreeHorses

Hoefjes Mickey

freeHorses
Berichten: 28
Geregistreerd: 22-04-09

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-05-09 12:08

Voorderest is ze echt geweldig qua rijden enzo dus ik hoop echt dat jullie mij verder kunnen helpen

xx

Judje

Berichten: 15808
Geregistreerd: 02-01-07
Woonplaats: Teuge

Re: Stijgerende pony, uit verlatingsangst

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-05-09 15:52

Omdat je nog een topic hebt geopend hierover heb ik deze gesloten, in het topic [GVL] Stijgerende pony, uit verlatingsangst kan je het er verder over hebben. Hier een slotje.

Daarnaast: als je vlak na het plaatsen nog iets toe wilt voegen is het de bedoeling dat je dat aan je andere bericht toevoegt door op de 'wijzig' knop te drukken rechts onder je post. :)