Ik ben al een lange tijd op zoek naar leren laarzen, ik ben 17 jaar maar erg klein.
Rond 1,55 / 1,60 Mijn beide ouders zijn ook niet groot en mijn moeder is nog kleiner dus kan ook niet anders.
Alleen baal er altijd wel van als ik schoenen ga kopen want in Nederland zijn hier niet leuke schoenen te koop maat 35 voor een 17 jarige.
Dus je raad het al leren laarzen zijn voor mij ook niet te vinden. Tenminste ik kan ze nergens vinden.
Sommige hebben misschien wel maat 35 maar dan nog de kuitmaat en de hoogte en dat is al helemaal moeilijk als je kuitmaat 32/33 hebt. De leren laarzen zijn dan ook meestal te wijd en te hoog

Weet iemand waar je wel leren laarzen kan vinden. Die je bijvoorbeeld op maat kan laten maken en dan niet €600 kwijt bent.
Of weet je waar je ook kleine maten kan vinden. Misschien weten jullie ook wel of dat in andere landen kan. Want als ik bijvoorbeeld op vakantie ga kan ik daar ook kijken omdat ze in spanje of zuid-Frankrijk ook kleine maten normale schoenen hebben.
Groetjes Lisa
ben hier nieuw dus weet niet of ik het hier goed heb neergezet:)

) en verschrikkelijke korte benen. Heb bij Derby een maat gevonden die mij TOCH past. Wel wat duurder, 400 euro, maar ze passen en dat is bijzonder.