hoi hoi ik heb sinds een paar maanden de niro boot co maar mijn vraag is hoe maken jullie ze schoon? met schoenpoets worden ze zo dof.... nu doe ik ze alleen met water maar nu is de bak stoffig en krijg ik het er niet mooi meer af met water
schnappie
Berichten: 112
Geregistreerd: 03-05-09
Geplaatst: 08-05-09 18:09
met een vochtige doek erover na het rijden en af en toe insmeren met schoenpoets... ik heb de mijne ook nog niet zolang en tot nu toe zien ze er nog prima uit!
ik doe eerst met spul van rapide in een tube, een dag daarna met de schoenpoets ervan, en ik heb ze een paar keer opgepoest met een pantykousje, en ze glimmen mooi..
gewoon wat panty's in elkaar proppen en een keer elke dag ofzoiets, oppoetsen, bij mij glimmen ze iig wel;)
DeNiro heeft ook eigen schoenpoets voor de laarzen. ik maak ze altijd schoon met zadelzeep en dan smeer ik ze in. even in laten trekken en dan uitpoetsen met een panty. hoe langer je met de panty in de weer bent, hoe beter ze glimmen.
malloesje
Berichten: 3421
Geregistreerd: 10-09-07
Woonplaats: Twente
Geplaatst: 09-05-09 08:01
Ik heb ook De Niro's maar mijne worden juist mooier van schoensmeer. Ik maak ze schoon door gewoon de waterslang erop te houden. Als ze droog zijn doe ik de schoenpoets. Je moet Kiwi hebben in de ouderwetse blikjes. Deze steek je in brand en als de smeer vloeibaar is strijk je een dun laagje op je laarzen. Eerst ff uitpoetsen met een borstel en vervolgens met een oude panty. Dan gaan ze gegarandeerd glanzen
Ik heb ook Deniro's, de eigenaar van mijn vz paard verkoopt ze in de winkel en die raad aan om eerst met een lauw doekje ze af te nemen en daarna met oude Kiwi schoen smeer te poetsen. Niet met creme schoensmeer