Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Ben om 7.30 met lessen en moest om 11.40 afrijden. Heb het gelukkig meteen gehaald. Theorie hoorde er voor mij inderdaad niet bij, maar ik geloof dat het wel in de planning zit!
Je kan meteen nadat je je B hebt in principe je E halen. Ik heb dat niet gedaan, heb een paar maanden gewacht, en vond dat erg fijn. Zeker omdat ik m'n E heb gehaald (zoals vele hier) om met een paard op pad te kunnen. Als ik met stenen een keer te hard door de bocht ga oid, vind ik dat minder erg dan met een paard 
Suprice schreef:Ik ben ook benieuwd! Ik heb op 9 dec mijn rijbewijs gehaald, dus wilde eerst maar even zo rondrijden. Maar nu begint het wel te kriebelen! Nu hoorde ik, dat je eerst een half jaar je rijbewijs moet hebben voordat je op mag voor je E, is dit zo? Ik ben eigenlijk ook benieuwd naar prijzen..
)
. tassie73 schreef:OK gelukkig maar een half uur. Hier riepen ze al dat het een uur zou zijn....pffff dat valt dan mee.....Die bochtjes gaan wat worden. Dat wordt goed oefenen !!!