Nu heeft eurostar de BEN soft-shell:
De warmste winterrijbroek met fleecegevoerde binnenkant en kunstleder kniestukken. Soft-shell is warmte-isolerend en zacht en warm in het dragen. Voorzien van steekzakken met drukknoop en kunstlederen kniestukken. De stof is samengesteld uit 49% polyester, 30% polyamide, 12% polyurethaan en 9% elastan. Machinewasbaar. Verkrijgbaar in de kleur zwart.
en;
Kentucky Rijbroek Virginia Soft-shell
De warmste rijbroek met fleecegevoerde binnenkant. Soft-shell is warmte-isolerend en zacht en warm in het dragen. Voorzien van steekzakken met drukknoop. De stof is samengesteld uit 49% polyester, 30% polyamide, 12% polyurethaan en 9% elastan. Machinewasbaar. Verkrijgbaar in de kleur zwart.
(even wel grappig, beide zijn alleen te krijgen in kleur zwart, en hebben dezelfde samenstelling van stof. Eurostar kost € 144.95 en kentucky € 179.95
)Heeft iemand ervaring met dit soort broeken? Zijn ze wel echt lekker warm of zijn ze nog steeds zo wind-doorlatend??
