Vele van jullie hebben vást kerstvakantie en weinig te doen. Mooi, dat komt goed uit want dan kunnen jullie mij even helpen brainstormen.
Toen ik mijn trailer kocht was hij bordeauxrood/paars, soort aubergine kleur. Omdat mijn trailer buiten staat en vermoedelijk met de verkeerde lak/verf is gespoten is hij verselijk verkleurd.
Het is een nu vies soortig licht paars/grijzig geworden
Daarom wordt mijn trailer in januari overgespoten. Nu is alleen de vraag die ik nog moet beantwoorden:WELKE KLEUR ???
Donkergroen of blauw vind ik zo saai en op wit zie je weer zoveel. Dus wie oh wie weet er een leuke kleur? Foto's / voorbeelden zijn welkom!!!
Oh ja, de trailer heeft nu een witte kap, van binnen is de trailer wit en dat wil ik ook zo laten, het gaat dus alleen rondom.
Alvast bedankt voor het meedenken!


