Na lang twijfelen heb ik besloten toch op zoek te gaan naar de vorige eigenaar van mijn paard.
Ik heb hem rond 15 december 2000 gekocht bij De Bruijn in Driebergen (UT).
Hij heeft geen papier, zijn leeftijd wordt geschat op de 18 a 20. Hij is helemaal wit met kleine bruine vlekjes die in de zomer duidelijker zichtbaar zijn dan in de winter. Op zijn hoofd en benen zijn de aftekeningen nog enigzins te zien. Hij zou vroeger een bles en voor in ieder geval half witte benen moeten hebben gehad, zijn neus is grotendeels roze. Zijn stokmaat is ongeveer 1.60 , zijn beweging is voldoende maar het type recreatiepaard. Toen ik hem kocht was hij (in mijn optiek) basis afgericht
De hoeven zijn op zich goed gevormd maar toen hij bij mij kwam stond hij redelijk koehakkig. Hij stond rondom op ijzers.
Qua karakter is het een eigenwijs en dominant paard. Hij is erg bomproof en heel braaf onder het zadel in de bak. Hij is lui onder het rijden behalve bij buitenritten, in het bos lijkt hij zich niet erg gemakkelijk te voelen. Hij is vrij happerig dat deed hij al toen ik hem kocht. Het kan een zeer lief en betrouwbaar paard zijn maar ook vreselijk lastig.
Ik weet nog toen ik hem kocht dat hij maar een week op de bovengenoemde handelsstal heeft gestaan. Ook niet onbelangerijk hij laadt heel makkelijk zowel op trailer als vrachtwagen. Hij is erg nieuwsgierig en wil alles weten.
Weet iemand iets over mijn paard? Ik weet dat het al lang geleden is maar ik wilde toch een poging wagen.
Er staan wat foto's op mijn profiel.
B.V.D.
*kleine aanvulling; hij heeft een oud litteken op zijn bil een soort striem heel oppervlakkig.
In mijn profiel staan 2 foto's als iemand meer weet kan ik uiteraard nieuwe foto's nemen die duidelijker zijn. De foto's in mijn profiel zijn vrij recent.
Laatst bijgewerkt door Judje op 29-09-08 22:39, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Berichten samengevoegd ivm verwijderen foto-reactie.