Ibbel schreef:Vooruit, 32,50. Persen en wikkelen. Persen kost 17,50, en het wikkelplastic is onbetaalbaar en kost 15 euro per pak. Oppervlakte van het land maakt niet uit, kosten worden per pak gerekend.
En dan heeft deze man nog geluk dat ij geen huur voor het land hoeft te betalen.
Ik vind het dus behoorlijk aso om geld te vragen. Dat gras is nl niet van hem en toch mag hij dat voor niks hebben!!En dan nu wel geld vragen aan degene waar hij het gras van krijgt......