Hoi allemaal! In heb sinds 2 maanden een mooie amigo winterdeken, waar ik super blij mee ben! Helaas in de voering gescheurd, net aan de binnenkant bij de hals. Ik denk dat dit is gebeurd tijdens het groomen met haar maatjes buiten.
Ik heb al contact met de klantenservice, maar zoals het er nu voor staat zien zij dit als slijtage (na 2 maanden, heel gek) en valt het dus niet onder garantie.
Ik las online dat je er van die kniestukken in kan strijken ter reparatie en versteviging. Heeft iemand hier ervaring mee? Of hebben jullie andere suggesties?
Het gaat echt oom een soort rommelig scheur in de binnenkant, waardoor je de witte vulling van de deken dus ziet..
Ik hoor het heel graag!!!
(Pasvorm is het probleem niet, heb al jaren een regendeken van amigo en die is nog helemaal in orde)
Je hebt ook van die kant en klare pakketten met de juiste stof en garen, handleiding etc. Je betaalt wel een beetje, maar het is super handig. Je hebt direct al het goede bij de hand!
Britta31
Berichten: 13855
Geregistreerd: 26-11-13
Woonplaats: Naast Britt,Nappie,Aag en Sasa en Max.
Geplaatst: 23-03-22 11:57
Ik breng het naar de plaatselijke schoenmaker.Misschien is er bij jou in de buurt ook een schoenmaker met deze service. Mijn schoenmaker zit in Groesbeek.